
60款经典欧美风奢华十字架美甲饰品,3种风格可自由搭配,暗黑哥特风、3D简约百搭风、Y2K复古风十字架美甲饰品,适合女孩和女士美甲装饰。
SKU: sb260304153295703718583
Price and availability
NT$56
規格
6格60顆金底H0706-0420
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

6格60顆金底H0706-0420
| Material | Zinc Alloy |
| Pattern Type | Christmas |
| Season | Fall |
| Style | Simple |
| Occasion | Daily |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Glitter |
| 高度 | 1.2 cm |
| 長度 | 7.8 cm |
| 寬度 | 5.3 cm |
| SKU | sb260304153295703718583 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.