
全新
60W 超快充三合一 RGB 流光灯充电线,星光 LED 夜灯车载充电线,多接口通用 USB 数据线(适用于 Type-C 和 Micro USB 设备),车载氛围灯数据线
SKU: sw260509141829767241649
Price and availability
起價
NT$140
尺寸
Type C
款式
1 米 C 型
2 M Type-c
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
Type C
1 米 C 型
2 M Type-c
| Material | Aluminum Alloy |
| Length | 1m |
| Color | Multicolor |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 5A |
| Power | 60W |
| SKU | sw260509141829767241649 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.