Author: b***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so beautiful colour and perfect also so long🫀🔥🔥🤭
顏色: 多色
尺寸: 3m

起價
白色
藍色
紫色
粉紅色
紅色
金色
綠色
灰色
玫紅色
1m
2m
3m
| Length | 3m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Multicolor |
| Interface | USB A to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 60W |
| SKU | sw251022831139845405 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 2726500 people said the quality is very good!
Author: b***y
Date:
Review: so beautiful colour and perfect also so long🫀🔥🔥🤭
顏色: 多色
尺寸: 3m
Author: T***a
Date:
Review: Rẻ đẹp vận chuyển nhanh
顏色: 多色
尺寸: 3m
Author: s***6
Date:
Review: Good product, fast charging, worth the price
顏色: 多色
尺寸: 2m
Author: h***a
Date:
Review: Really good!
顏色: 多色
尺寸: 3m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.