
60克温和去角质樱花深层清洁凝胶,柔滑粗糙肌肤,适合去角质
SKU: sb260427134294287626278
Price and availability
NT$59
款式:
多色
淨含量
去角質凝膠
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

去角質凝膠
| Texture | Gel |
| Style Type | Multicolor |
| Skin Type | All Skin Types |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Exfoliating |
| 長度 | 11.8 cm |
| 寬度 | 5.5 cm |
| 高度 | 2.8 cm |
| SKU | sb260427134294287626278 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.