
66.04 Cm Orange Wig With Blonde Highlights, Long Curly Wavy Wigs With Bangs For Women Synthetic Wavy Wig Colored Cosplay Wig For Daily Party Use
SKU: sb25050330696790328
Price and availability
NT$413
假髮長度
26 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb25050330696790328 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.