Author: 4***q
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好很好很好很好很好
顏色: 黃色
尺寸: Type C

Type C
| Material | Copper |
| Length | 2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Purple |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Cellphone |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw2312195131198979 |
Author: 4***q
Date:
Review: 很好很好很好很好很好
顏色: 黃色
尺寸: Type C
Author: v***1
Date:
Review: 價格優惠,還未使用。
顏色: 綠色
尺寸: Type C
Author: l***r
Date:
Review: 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
顏色: 綠色
尺寸: Type C
Author: m***g
Date:
Review: 物超所值,價格優惠!!很實用
顏色: 紅色
尺寸: Type C
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.