Author: h***v
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ……….. 鞥鞥鞥鞥鞥
顏色: 黑色
尺寸: 均碼

| Material | PC |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| 高度 | 2.5 cm |
| 寬度 | 9.5 cm |
| 長度 | 12 cm |
| SKU | sb251222133586538514610 |
Author: h***v
Date:
Review: ……….. 鞥鞥鞥鞥鞥
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***u
Date:
Review: 很有質感材質也很好出貨速度快商品跟照片無誤
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: c***t
Date:
Review: love it, good quality too, dont need to spend so much for the same thing
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: 1***y
Date:
Review: Pretty good. Long enough to clip away with long hair!
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.