
全新
6片装全新3D美甲贴纸,日式大理石纹路,金色蝴蝶元素,带背胶的纹理美甲贴花
SKU: sb260423232438855890341
Price and availability
NT$51
規格
6Pcs
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

6Pcs
| Material | ABS |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Colorful |
| Type | 3D/5D Nail Art Stickers |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 8 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| SKU | sb260423232438855890341 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.