Author: n***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Its a nice tablet for the kid
顏色: 藍色
16GB
2GB
| Material | ABS |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Pink |
| Brand | Other |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| CPU Brand | Other |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Cell Capacity | 4000-4999mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260226084348889802798 |
Author: n***t
Date:
Review: Its a nice tablet for the kid
顏色: 藍色
Author: d***9
Date:
Review: perform very well
顏色: 粉色
Author: s***e
Date:
Review: 👌👌👌👌👌👌
顏色: 藍色
Author: m***5
Date:
Review: The phone switch on and it never switch back on after changing the whole day.but it is beautiful and suitable for small children
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.