Author: k***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 髮型時尚度: 戴起來不合適,和顯得老氣,大蓋髮形不適合我。
顏色: 棕色
8 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| 淨重 | 90 g |
| 長度 | 20 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2403316411166968 |
Author: k***2
Date:
Review: 髮型時尚度: 戴起來不合適,和顯得老氣,大蓋髮形不適合我。
顏色: 棕色
Author: a***7
Date:
Review: Love it!!!💕
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.