
全新
(9 部全新)苹果 iPhone 11 Pro,金色,双卡双待,电池健康度 70% 以上,赠送充电线或屏幕保护膜,二手良好
SKU: sw260421170972706592897
Price and availability
起價
NT$8,557
機身內存
64G
256G
512G
512G(充電線+手機膜)
256G(充電線+手機膜)
64G(充電線+手機膜)
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
64G
256G
512G
512G(充電線+手機膜)
256G(充電線+手機膜)
64G(充電線+手機膜)
| Batteries Included | Yes |
| Color | Gold |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 11 Pro |
| Network | 5G |
| Screen Size | 5.8" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 13 |
| Screen Type | Super Retina XDR OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 12MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used - Good |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2408*1800 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw260421170972706592897 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.