
Apple (9 部全新)苹果 iPhone 12 Pro Max,金色,双卡双待,电池健康度 70% 以上,赠送充电线或钢化玻璃屏幕保护膜,二手 - 成色极佳
SKU: sw260421150941566037054
Price and availability
起價
NT$13,804
機身內存
128G
256G
512G
128G(充電線+強化膜)
256G(充電線+強化膜)
512G(充電線+強化膜)
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
128G
256G
512G
128G(充電線+強化膜)
256G(充電線+強化膜)
512G(充電線+強化膜)
| Batteries Included | Yes |
| Color | Gold |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 12 Pro Max |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 14 |
| Screen Type | Super Retina XDR OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 12MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used - Good |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2772*1280 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3582mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A14 |
| SKU | sw260421150941566037054 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 2764701 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.