
Apple (9 件全新商品)苹果 iPhone 12 Pro,双卡双待,电池健康度 >70%,二手 - 良好
SKU: sw260330151403854114528
Price and availability
NT$9,970
機身內存
藍色-256GB
白色-128GB
灰色-256GB
金-256GB
白色-512GB
藍色-128GB
灰色-512GB
金-512GB
灰色-128GB
藍色-512GB
白色-256GB
金-128GB
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

藍色-256GB
白色-128GB
灰色-256GB
金-256GB
白色-512GB
藍色-128GB
灰色-512GB
金-512GB
灰色-128GB
藍色-512GB
白色-256GB
金-128GB
1.成色-良好:L3小花機(9新):外觀明顯刮痕,其他功能一切正常 2、配件:電池健康>70%,其他功能配件都是原廠 3.內存:有多種內存可選 4.顏色:多種顏色可選
| Batteries Included | Yes |
| Color | Multicolor |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 12 Pro |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 14 |
| Screen Type | Super Retina XDR OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 12MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used - Good |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2532*1170 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 2800mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A14 |
| SKU | sw260330151403854114528 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 4502859 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.