
(95 新)苹果 iPhone 11 Pro Max,双卡双待,电池健康度 >70%,二手 - 成色极佳
SKU: sw260408163953833172260
Price and availability
起價
NT$9,263
機身內存
灰色-256GB
金-256GB
白色-512GB
灰色-512GB
金-512GB
白色-256GB
白色-64GB
綠色-64GB
綠色-256GB
綠色-512GB
金-64GB
灰色-64GB
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
灰色-256GB
金-256GB
白色-512GB
灰色-512GB
金-512GB
白色-256GB
白色-64GB
綠色-64GB
綠色-256GB
綠色-512GB
金-64GB
灰色-64GB
| Batteries Included | Yes |
| Color | Multicolor |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 11 Pro Max |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 13 |
| Screen Type | Super Retina XDR OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 12MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used - Very Good |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2688 x 1216 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3582mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw260408163953833172260 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.