
98新 iPad Pro 3代 二手平板電腦iPadPro 2021款 11吋 128/256/512GB 版本配備 8GB 記憶體【3代】 WiFi 版 電池容量90% (Chinese version, No eSIM)
SKU: se251126433358839335
Price and availability
起價
NT$29,893
機身內存
128GB
256GB
512GB
運行內存
8GB
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
128GB
256GB
512GB
8GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Screen Resolution | 2388*1668 |
| Condition | Used - Very Good |
| Color | Silver |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | 5G |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251126433358839335 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 2915524 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.