
Apple (99%新)苹果 iPhone 13,黑色,双卡双待,电池健康度70%以上,附带充电线/屏幕保护膜,二手或全新(无包装盒)
SKU: sw260424161222932501181
Price and availability
起價
NT$13,528
機身內存
128G
256G
512G
128G(充電線+手機膜)
512G(充電線+手機膜)
256G(充電線+手機膜)
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
128G
256G
512G
128G(充電線+手機膜)
512G(充電線+手機膜)
256G(充電線+手機膜)
| Batteries Included | Yes |
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | Super Retina XDR OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 12MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used - Like New or Open Box |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2532*1170 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw260424161222932501181 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 6393512 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.