Author: n***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: منتج رائع نسبه البطاريه ٩٥ بالميه جوده عاليه
顏色: 午夜色

128G
| Color | Starlight |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 14 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2160 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw25101149141437933 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9659092 people said the quality is very good!
Author: n***z
Date:
Review: منتج رائع نسبه البطاريه ٩٥ بالميه جوده عاليه
顏色: 午夜色
Author: r***f
Date:
Review: Igual como en la foto me encantó
顏色: 紫色
Author: b***0
Date:
Review: وااااااو واو مرة عجبني وبطارية ٩٨٪
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.