Author: b***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: AHHHH SO BEAUTIFUL AND I AM SOOO SATISFIED
顏色: 藍色
起價
128G
256G
| Color | Random Color, Best Quality First |
| Connection Method | None |
| Interface | USB-C |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 15 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2160 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw25091643990951474 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 8536721 people said the quality is very good!
Author: b***i
Date:
Review: AHHHH SO BEAUTIFUL AND I AM SOOO SATISFIED
顏色: 藍色
Author: k***8
Date:
Review: i bought 15 good quality but battery replecace im use 2 month speekar is damaged
顏色: 藍色
Author: a***i
Date:
Review: ولله جمله جداااااااا شكراااا شي ان
顏色: 黃色
Author: 1***1
Date:
Review: حلو وصلني شاحن 87%
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.