Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 性感迷人、風情萬種,CP值很高,有需要的話會再回購的
顏色: 酒紅色
尺寸: 均碼

| Material | Mesh Fabric |
| Composition | 95% Polyamide |
| Color | Burgundy |
| Sleeve Length | Wrist-Length Sleeve |
| Fit Type | Slim Fit |
| Length | Short |
| Care Instructions | Hand wash,do not dry clean |
| Sheer | Semi-Sheer |
| Fabric Elasticity | High Stretch |
| Chest pad | No Padding |
| Wires | Wireless |
| 胸圍 | 68 cm |
| 腰圍 | 88 cm |
| 臀圍 | 88 cm |
| 長度 | 100 cm |
| SKU | sb2411040733079677 |
Author: m***2
Date:
Review: 性感迷人、風情萬種,CP值很高,有需要的話會再回購的
顏色: 酒紅色
尺寸: 均碼
Author: l***7
Date:
Review: Good and goood
顏色: 酒紅色
尺寸: 均碼
Author: f***e
Date:
Review: Beautiful. Great quality. I love it
顏色: 酒紅色
尺寸: 均碼
Author: 6***8
Date:
Review: perfectly made. durable. really stretchy 🥰 my absolute favorite! makes me feel confident and thicc. can fit XL women. i am a medium - large woman
顏色: 酒紅色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.