
A3i 遊戲手機 MediaTek Dimensity 6300處理器 120Hz流暢護眼電競屏 5100mAh持久續航 防潑水生活防水 (Chinese version,無esim) 靜夜黑
SKU: sw25082796655091579
Price and availability
起價
NT$5,755
機身內存
8GB+128GB
8GB+256GB
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
8GB+128GB
8GB+256GB
| Color | Dark Night |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OPPO |
| Model | Oppo Find X8s |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1280*720 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 5100mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 6300 |
| SKU | sw25082796655091579 |
Brand Name: OPPO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Oppo-sc-014435493.html
Quality: 2467161 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.