
有线游戏耳机,3.5mm麦克风耳机,兼容台式机、笔记本电脑、游戏机、智能手机
SKU: se260313110197520069617
Price and availability
NT$273
顏色
藍色
紅色
技術規格
3.5mm
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

藍色
紅色
3.5mm
| Material | ABS |
| Pattern Type | All Over Print |
| Wireless Version | 5 |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Game |
| Noise Cancelling | None |
| Wireless Property | None |
| Features | With Mic |
| Interface | 3.5mm |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Closed-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se260313110197520069617 |
Brand Name: AKKHOO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/AKKHOO-sc-0145056678.html
Quality: 8663214 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.