
Acer 13.3" Chromebook Spin 513 | FHD Touch | Snapdragon 7c | 4GB RAM | 64GB EMMC SSD | Very Good Refurbished
SKU: se25091181849181844
Price and availability
NT$4,541
插頭(電壓):
美規B型插(110-127V)
顯卡
其他
處理器
Qualcomm
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

其他
Qualcomm
| Plug(Voltage) | US B Type Plug(110-127V) |
| Batteries Included | Yes |
| Condition | Refurbished |
| Brand | Acer |
| Screen Size Range | 12" - 13.9" |
| Screen Size | 13.3" |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| CPU Brand | Qualcomm |
| GPU Brand | Qualcomm |
| Operating System | Chrome OS |
| Laptop Type | Chromebooks |
| HDD Type | EMMC |
| Memory Type | LPDDR4X |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | Yes |
| Power Supply | Wall Plug |
| SKU | se25091181849181844 |
Brand Name: Acer
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Acer-sc-014481851.html
Quality: 6047800 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.