
Acer 23.8" SH242Y Monitor | 1920x1080 | 120Hz | 250Nit | 1ms | 100x100 | Excellent Refurbished
SKU: se260204060659432624843
Price and availability
NT$1,917
插頭(電壓):
美規B型插(110-127V)
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Plug(Voltage) | US B Type Plug(110-127V) |
| Resolution | 1080P |
| Power Supply | Wall Plug |
| Type | Desktop Monitors |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 |
| Display Ratio | 16:9 |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Response Time | 1ms |
| Screen Size | 23.8" |
| Screen Curvature | None |
| Display Type | LCD |
| Screen Size Range | 21" to 23" |
| Connectivity Technology | HDMI |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 250cd/m |
| SKU | se260204060659432624843 |
Brand Name: Acer
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Acer-sc-014481851.html
Quality: 562579 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.