
Acer 27" KA272 G0 Monitor | LCD | 1920x1080 | 120Hz | 250Nit | 1ms | 100x100 | Excellent Refurbished
SKU: se251213011089016559844
Price and availability
NT$2,209
插頭(電壓):
美規B型插(110-127V)
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Plug(Voltage) | US B Type Plug(110-127V) |
| Resolution | 1080P |
| Power Supply | Wall Plug |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Response Time | 1ms |
| Screen Size | 27" |
| Screen Size Range | 27" to 32" |
| Brightness | 250cd/m |
| SKU | se251213011089016559844 |
Brand Name: Acer
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Acer-sc-014481851.html
Quality: 1493727 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.