- Video










非洲卷曲波浪假发 短款精灵头假发 带刘海 蓬松杰瑞卷发假发 女士无胶真人发假发 新手友好型卷发假发 即戴即用 无蕾丝假发
SKU: sb260225112655141886600
Price and availability
NT$372
假髮長度
4 Inch
假髮密度
200%
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
4 Inch
200%
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Kinky Curly |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 95 g |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 頭圍 | 22.5 cm |
| 直徑 | 6 cm |
| SKU | sb260225112655141886600 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.