
全新
Apple iPad 11 2025年式 A16仿生晶片強勁效能 120Hz自適應更新率 Liquid視網膜螢幕 輕薄便攜 辦公室學習創意平板
SKU: se260403183394369761061
Price and availability
起價
NT$18,753
機身內存
6G+256GB
6G+128GB
運行內存
黃色
粉紅色
藍色
銀色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
6G+256GB
6G+128GB
黃色
粉紅色
藍色
銀色
| Material | Aluminum Alloy |
| Screen Resolution | 2360x1488 |
| Condition | New |
| Color | Multicolor |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260403183394369761061 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 6448569 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.