
Apple iPad 11 A16晶片 Liquid視網膜原彩屏|輕如雜誌薄如鉛筆|居家網課、差旅辦公、遊戲直播全能平板
SKU: se260403180691929412121
Price and availability
起價
NT$18,753
機身內存
6G+128GB
6G+256GB
運行內存
粉紅色
藍色
黃色
銀色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
6G+128GB
6G+256GB
粉紅色
藍色
黃色
銀色
| Material | Aluminum Alloy |
| Screen Resolution | 2360x1488 |
| Condition | New |
| Color | Multicolor |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260403180691929412121 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 7018390 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.