
Apple IPhone 12 Mini (Unlocked) 64GB/128GB/256GB (Refurbished - Good Condition)
SKU: sw25051455268696361
Price and availability
NT$4,956
機身內存
256G
64GB
128GB
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

256G
64GB
128GB
| Color | White |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 12 mini |
| Screen Size | 5.4" |
| Operating System | i0S 17 |
| Rear Camera | 12MP |
| Condition | Used - Good |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 2200mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw25051455268696361 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 3788946 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.