
Apple IPhone 13 (128 GB) Dual SIM - 100% Battery Health - Pink - Excellent (Refurbished)
SKU: sw260309165975136385393
Price and availability
NT$13,357
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Color | Pink |
| RAM | 4G |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Screen Size | 6.1" |
| Rear Camera | 12MP |
| Front Camera | 12MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Refurbished |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2532*1170 |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw260309165975136385393 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 2394455 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.