
Apple IPhone 13 (Unlocked) 128GB/256GB/512GB (Refurbished - Good Condition)
SKU: sw25043001232804458
Price and availability
NT$9,104
機身內存
128GB
256GB
512GB
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

128GB
256GB
512GB
| Color | Red |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 |
| Screen Size | 5.4" |
| Operating System | i0S 17 |
| Rear Camera | 12MP |
| Condition | Used - Good |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 2200mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw25043001232804458 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 448617 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.