
Apple IPhone 16 A3081 128GB Ultramarine Unlocked Very Good Condition
SKU: sw251101069308126033
Price and availability
NT$17,954
機身內存
128G
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

128G
| Color | Blue |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 16 |
| Screen Size | 6.1" |
| Rear Camera | 48MP |
| Condition | Used - Very Good |
| Cell Phone Carrier | Unlocked |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 3561mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw251101069308126033 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 282933 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.