
Apple IPhone 17 Pro Open Box ✨ Dynamic Island & USB-C | 256-512GB | Includes Free Charger, All Colors Available: Titanium Black, Titanium Silver, Titanium Orange.
SKU: sw260207040301492107951
Price and availability
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Batteries Included | Yes |
| RAM | 12G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | USB-C |
| Brand | Apple |
| Model | iPhone 17 Pro |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | i0S 17 |
| Screen Type | Super Retina XDR OLED |
| Rear Camera | 48MP |
| Front Camera | 20MP |
| Version | European Version |
| Condition | Refurbished |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 2772*1280 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5200MAH |
| Power Supply | Wall Plug |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A18 |
| SKU | sw260207040301492107951 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 1406713 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.