Author: s***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: واو ما شاء الله يجنن والله عجبني انا مره مره حلو شكرا شي ان
顏色: 銀色

起價
128GB
256GB
6GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Apple iPad 11 (2025) |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Screen Resolution | 2360*1640 |
| Condition | New |
| Color | Silver |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25032624721744408 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 2988759 people said the quality is very good!
Author: s***l
Date:
Review: واو ما شاء الله يجنن والله عجبني انا مره مره حلو شكرا شي ان
顏色: 銀色
Author: a***5
Date:
Review: Nice ipD
顏色: 藍色
Author: P***y
Date:
Review: The code isn’t recognized by apple. Imei is not recognizable. IT said to bring it to apple store to verify because he thinks its fake
顏色: 藍色
Author: w***6
Date:
Review: جميللللللل
顏色: 銀色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.