Author: 2***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice and fast
顏色: 隨機顏色 優先發最好品質

起價
4GB
64GB
256GB
| Material | Aluminum |
| Model | Apple iPad 10 (2022) |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 2160x1620 |
| Condition | Used |
| Color | Random Color, Best Quality First |
| Screen Size | 10.9" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251111724057932787 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 1843438 people said the quality is very good!
Author: 2***6
Date:
Review: Very nice and fast
顏色: 隨機顏色 優先發最好品質
Author: m***3
Date:
Review: The iPad is in good condition, but nothing came in the box except this broken cable. The iPad has a Type-C charging port, but this is an iPhone cable, so it doesn’t fit at all and doesn’t work.
顏色: 隨機顏色 優先發最好品質
Author: d***1
Date:
Review: ふつーに使えるんごWWWWてんちゃい
顏色: 隨機顏色 優先發最好品質
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.