
HP有线耳机,配备3.5mm和Type-C双接口,入耳式耳机,内置麦克风和线控,一键静音和灯光控制按钮,兼容电脑、笔记本电脑和移动设备。
SKU: se260409150792209863252
Price and availability
NT$209
顏色
白色
尺寸
3.5mm
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
3.5mm
| Material | ABS |
| Driver Unit | 13mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Function | Volume Control |
| Interface | Type C |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se260409150792209863252 |
Brand Name: HP
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/HP-sc-0141748535.html
Quality: 2137761 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.