
Avon Far Away EDP 50 ML 日常香水
SKU: sb2412114080382890
Price and availability
NT$287
香味:
花卉印花
淨含量
50 ML
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

50 ML
| Material | Glass |
| Scent Type | Floral |
| 長度 | 8.5 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 高度 | 11 cm |
| 淨重 | 50 g |
| 淨容量 | 50 ml |
| SKU | sb2412114080382890 |
Brand Name: Avon
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Avon-sc-014485210.html
Quality: 7712800 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.