Author: m***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Loved it
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Hip Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Required | 2pcs AAA |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 26 cm |
| 寬度 | 20 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb2311090598076975 |
Brand Name: AXH
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/AXH-sc-0145821526.html
Quality: 5038195 people said the quality is very good!
Author: m***3
Date:
Review: Loved it
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: O***a
Date:
Review: The settings are hard to use but definitely felt it once it worked
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: j***n
Date:
Review: haven't tried it yet but expected to be decent
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: r***3
Date:
Review: لم اجرب
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.