Author: m***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Came just like the picture very nice material good quality big size very simple to use and cute love it would recommend!!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Air Cushion Comb |
| 長度 | 24.5 cm |
| 寬度 | 9 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb2305119348619665 |
Author: m***i
Date:
Review: Came just like the picture very nice material good quality big size very simple to use and cute love it would recommend!!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: m***6
Date:
Review: Perfect ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥹🥹🥹🥹❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: a***e
Date:
Review: My daughter likes it very much🥰🥰
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: l***2
Date:
Review: Very good I like it
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.