- Video








全新
山毛榉木按摩刷,带气垫,按摩经络,缓解疲劳,纤体塑形,肩颈按摩器,腹部按摩器
SKU: sb260427143819278608962
Price and availability
NT$51
規格
經絡刷
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
經絡刷
| Material | ABS |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| 長度 | 10.7 cm |
| 寬度 | 7.2 cm |
| 高度 | 3.2 cm |
| SKU | sb260427143819278608962 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.