Author: 會***停
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 音質很好收音也很清晰 也很好看
顏色: 黑與白
尺寸: 均碼
| Material | ABS |
| Pattern Type | Letter |
| Color | Red |
| Wireless Version | None |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Game |
| Noise Cancelling | Sound Isolation |
| Wireless Property | None |
| Features | Lightweight |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | Gaming-Headsets |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Closed-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se2205175735061729 |
Author: 會***停
Date:
Review: 音質很好收音也很清晰 也很好看
顏色: 黑與白
尺寸: 均碼
Author: a***j
Date:
Review: 超好看,價格實惠,讚讚!
顏色: 黑與白
尺寸: 均碼
Author: g***1
Date:
Review: 網路遊戲入門者的優先選擇🤨
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Author: c***7
Date:
Review: 兒子很喜歡 CP值不錯 有需要會再購買的
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.