Author: 7***f
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 感覺真的超白的,不太適合
顏色: 白色
尺寸: 均碼



| Color | White |
| Finish | Matte |
| Texture | Pencil |
| Type | Cream Eyeliner |
| 高度 | 13.2 cm |
| 長度 | 2.9 cm |
| 淨重 | 1.3 g |
| 寬度 | 1.2 cm |
| SKU | sb25041651826283634 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 7923117 people said the quality is very good!
Author: 7***f
Date:
Review: 感覺真的超白的,不太適合
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: l***6
Date:
Review: 蠻有質感的 還沒使用 筆頭比較大 感覺可以用來彩繪 或大範圍打亮
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: m***4
Date:
Review: 讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚👍很白!
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: g***7
Date:
Review: 很白應該很算顯色👍🏻👍🏻
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.