Author: t***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 本次物流效率差強人意,商品品質符合期待,下次還會再採購。
顏色: 黑色
尺寸: Type C to iOS-1m
USB A 至 iOS -1m
USB A 至 iOS -2m
Type C to iOS-1m
Type C to iOS-2m
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Black |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2412022221631141 |
Author: t***m
Date:
Review: 本次物流效率差強人意,商品品質符合期待,下次還會再採購。
顏色: 黑色
尺寸: Type C to iOS-1m
Author: a***o
Date:
Review: Good quality and good shipping
顏色: 黑色
尺寸: USB A 至 iOS -1m
Author: t***y
Date:
Review: 確一條充電線,剛好看到就買一條
顏色: 黑色
尺寸: USB A 至 iOS -1m
Author: 8***8
Date:
Review: 出貨速度超快的,商品物美價廉符合需求
顏色: 黑色
尺寸: Type C to iOS-1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.