
Black Brown Synthetic Wig With Bangs, Dark Brown Long Wavy Layered Wig, Suitable For Women's Daily Party Cosplay Wig 20 Inch
SKU: sb25050366662037917
Price and availability
NT$412
顏色:黑色
大圖











假髮長度
20 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護












20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 195 g |
| 長度 | 50 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb25050366662037917 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.