Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: excelente calidad muy buen precio
顏色: 挑染金色

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Vacation |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 180 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260314110332726382163 |
Author: m***2
Date:
Review: excelente calidad muy buen precio
顏色: 挑染金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.