
全新
金色挑染时尚18英寸8字刘海中长直发合成假发:外观自然,耐热,适合派对、角色扮演和日常佩戴
SKU: sb260331150718713460463
Price and availability
NT$278
顏色:挑染金色
大圖





假髮長度
16 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護






16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 208 g |
| 長度 | 40 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260331150718713460463 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.