Author: A***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Haven’t tried it yet but it seems great!!
顏色: 藍色
尺寸: 174*80*62

174*80*62
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Features | Waterproof |
| Color | Blue |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 17.4 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| 高度 | 6.2 cm |
| SKU | sb2402272484796125 |
Author: A***i
Date:
Review: Haven’t tried it yet but it seems great!!
顏色: 藍色
尺寸: 174*80*62
Author: a***9
Date:
Review: 電動力很強且剃刀施用上很便利。
顏色: 藍色
尺寸: 174*80*62
Author: j***3
Date:
Review: very good 💯
顏色: 藍色
尺寸: 174*80*62
Author: l***7
Date:
Review: Love this product.... Shaves close to the skin.... Getting rid of those unwanted hairs.... Water proof and has a detachable head.... For those unwanted facial hairs...
顏色: 藍色
尺寸: 174*80*62
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.