Author: w***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色匹配: 非常鮮豔這樣,非常 上妝效果: 持妝度還好
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼



| Color | Coral Red |
| Benefits | Lightweight |
| Texture | Powder |
| Type | Blush Cushion |
| Finish | Matte |
| 高度 | 4.7 cm |
| 長度 | 5.1 cm |
| 淨重 | 5 g |
| 寬度 | 4.8 cm |
| SKU | sb2305235717107586 |
Author: w***1
Date:
Review: 顏色匹配: 非常鮮豔這樣,非常 上妝效果: 持妝度還好
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Author: b***9
Date:
Review: 包裝與外觀: 喜歡,有需要會再回購。謝謝
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Author: o***1
Date:
Review: 出貨速度快還會再購買跟圖片一樣
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Author: J***e
Date:
Review: 包裝完整商品正確無誤,品質優良 上妝效果: 不均勻
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.