
Bodycology Pure White Gardenia Fragrance Mist 8.0oz
SKU: sb2411282500149474
Price and availability
NT$527
尺寸
8.0盎司
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

8.0盎司
| Material | Glass |
| Scent | Unscented |
| Color | Clear |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Gender | Unisex |
| 長度 | 4 cm |
| 寬度 | 14 cm |
| 高度 | 12 cm |
| SKU | sb2411282500149474 |
Brand Name: Bodycology
Quality: 6723448 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.