
骨直发束 沙龙级自然发接发 人造纤维 超长合成Yaki直发编织 全头 120克/束
SKU: sb260427101716026352307
Price and availability
NT$135
顏色:Light Brown
大圖
假髮長度
20 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

20 inch
| Material | Protein Filament |
| Color | Light Brown |
| Curl | Straight Hair |
| Heat Tolerence | 100 |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 淨重 | 120 g |
| SKU | sb260427101716026352307 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.