
酒红色26英寸长波浪卷发成人假发,耐高温假发,适合角色扮演、派对、日常佩戴,完美打造优雅日常造型,也适合科切拉音乐节等场合。这款耐热彩色合成假发,适合女性在假期、日常佩戴,时尚百搭,是科切拉音乐节的理想之选。
SKU: sb260414120245339302077
Price and availability
NT$279
假髮長度
26 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260414120245339302077 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.